<<  Firma Profili
 

ÖNAL TARIM MAKİNA;  Konya'da tarım makina ve ekipmanlarının imalatını yapmak gayesiyle  kurulmuştur.

 

Firmamız;

 

2000 m2'lik bir iş yerinde imalat yapmaktadır. başladı. Geçen zaman içinde teknolojik makina ve ekipmanlarla modern bir iş yerinde imalatına devam etmektedir.

 

Şirketimiz üretime başladığı günden bu yana ülkemizin yanında, dünyanın pek çok ülkesine de ürünlerini pazarlamaktadır.

 

Ürün kartelamızın içinde;

 

Ürün kartelamızın içinde; çift dingil traktör römorkları, tek dingil damperli traktör römorkları, taş toplama makinaları ile diğer tarım makina ve aletleri yer almaktadır.  yer almaktadır.

Ürünlerimizde;

 

Kalite, estetik, sağlamlık ve usta işçiliğimizin yanında ekonomik fiyat avantajlarını da görebilirsiniz.  Avrupa Standartlarında üretim yapmakta olup sizlere daha kaliteli hizmet vermekten her zaman olduğu gibi bugün de gurur duymaktayız.
 

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çıkmış olduğumuz bu yolculukta, emin ve kararlı adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.
 

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyon;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli üretime özen göstermek.

 
ÖNAL
Tarım Makinaları Sanayi